Humble Choice – logiáš únor

Humble Choice: únor nabízí pár dobrých kusů

20. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Měsíc únor je tady a s ním i nová osmička her, které za cenu jednoho předplatného – 9,99 € – poputují do vašich knihoven. Naposledy se Humble Choice předvedla a nabídnula tituly jako DOOM Eternal, Encased či Tribes of Midgard.

Máme skvělou zprávu po lednové nadílce bude vaše steamová knihovna naplněná k prasknutí. Otázkou zůstává, zdali s ní budete spokojeni. Nicméně dost řečí! Pojďme se raději v rychlosti podívat, co nám Humble Choice nabízí.

PATHFINDER: WRATH OF THE RIGHTEOUS

Pathfinder: Wrath of the Righteous jednoznačně patří mezi jedno z nejlepších RPG ve své kategorii. Hra nabízí poutavý příběh, rozsáhlý a propracovaný herní svět s pestrou paletou hratelných tříd, zajímavých NPC postav a monster, a to všechno v krásném grafickém zpracování. Recenzi našeho kolegy naleznete zde.

FALLOUT 76 + FALLOUT 1

Fallout 1 je začátek jedné z nejzásadnějších herních sérií. Nevyvolá dnes stejné WOW jako v roce uvedení na trh a některé mechanismy dnes působí mírně zastarale, ale na straně druhé nabídne zajímavý herní svět a velmi dobrý příběh s několika konci dle zvoleného postupu a přístupu. Recenzi naleznete zde

THRONEBREAKER: THE WITCHER TALES

Thronebreaker se odehrává ve světě Zaklínače a představuje hru pro jednoho hráče, kombinující příběhovou exploraci s unikátními hádankami a mechanikami soubojů založených na kartách.

OTHERCIDE

Othercide rozhodně není pro netrpělivé hráče, kteří vyhledávají rychlou a nenáročnou akci. Jestli však preferujete sebetrýznění, je to hra přímo pro vás. Vizuálně zajímavá, přitažlivá a jedinečná grafická podoba, naprosto skvělý soundtrack, ztráta posledních nervů, nelítostná tahová strategie a hlavně pořádná výzva. Recenzi naší kolegyně naleznete zde.

SHADY PART OF ME

V roli malé holčičky a jejího stínu překonáváte emocionální boje prostřednictvím surrealistických snových krajin napříč dojemným vyprávěním plným zvratů a překvapení.  

SCOURGEBRINGER

ScourgeBringer se odehrává v postapokalyptickém světě, kde záhadný tvor zničil celé lidstvo. Ujmete se role nejnebezpečnějšího válečníka svého klanu: Kyhra. NeuroVoider je rychlá, volně se pohybující roguelike plošinovka.

FOBIA - ST. DINFNA HOTEL

Fobie - Hotel St. Dinfna je atmosférický horor založený na osvědčených klasikách jako Amnesia nebo Penumbra. Vžijte se do role novináře a prozkoumávejte patra záhadného hotelu, ve kterém se skrývá hrozivý tajemství. Celou recenzi naleznete zde.

FIVE DATES

Děj se odehrává v době koronaviru a vaše volby jsou určovány Vinnyho (vaší postavy) interakcemi s různými partnerkami a jejich zájmem se s ním znovu setkat. Mezi rozvětveným, vícesměrným řetězcem konverzačních témat a hlubokomyslných otázek se Vinny potýká se situací digitální seznamovací hry, trapnými scénáři a nečekanými skutečnostmi.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.