Lies of P v novém traileru naznačuje vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Není to zase tak dlouho, co nám korejské studio Neowiz poskytlo další ukázky z připravovaného soulslike titulu Lies of P. Tentokrát to nejsou záběry z lítých bojů s viktoriánskými stroji. Nejnovější filmový trailer nedočkavé fanoušky láká na datum vydání, které ovšem ještě není pevně stanoveno. Na hru se však můžeme těšit už poměrně brzy, a to konkrétně v srpnu tohoto roku. Lies of P má vyjít na PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Majitele Xbox Game Passu navíc jistě potěší, že se titul objeví v seznamu dostupných her hned v den vydání.

Lies of P se inspiruje příběhem o Pinocchiovi a díly FromSoftware. Svou atmosférou však spíše připomíná Bloodborne než Dark Souls. Loutkový mechanoid Pinocchio si bude muset probít cestu skrze robotické nepřátele různých tvarů i velikostí, aby našel záhadnou osobu jménem Geppetto. V temném světě vymodelovaném podle slavné evropské éry Belle Époque se kdysi prosperující město Krat stalo peklem na zemi. Pinocchio bojuje proto, aby se stal člověkem, ale celý příběh se bude odvíjet podle toho, jak moc bude lhát.

I když si fanoušci mohou krátit dlouhou chvíli čekání tituly, jako je například Thymesia a Steelrising, Lies of P si stále dokáže udržet pozornost širokého publika. Studio Neowiz má na svém kontě pár menších projektů a Lies of P bez pochyb bude jejich dosud nejambicióznější. Na druhou stranu korejské studio působí také jako herní vydavatel, pod jehož záštitou nám byly naservírovány klenoty, jako je například Skul: The Hero Slayer, Metal Unit, 8Doors: Arum’s Afterlife Adventure, Sanabi a další. Je ve hvězdách, zda Lies of P nakonec naplní tak velká očekávání, ale na odpověď naštěstí nemusíme čekat tak dlouho.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn