Hunt Showdown Devils Moon

Hunt: Showdown - Devil's Moon

15. 12. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

Multiplayerový PvP titul Hunt: Showdown přichází s dalším eventem, který nese název Devil's Moon a bude trvat 62 dní, konkrétně v rozmezí od 14. prosince 2022 do 15. února 2023. Event přilákal také mnoho hráčů, v rámci hlavního herního času jich bylo v jeden okamžik online více než 30 000, což je nejvíce od poslední velké aktualizace. 

Hunt Showdown moon

„Další odměny, nový příběh a nové výzvy po dobu trvání akce jsou jen začátkem. Jakmile vyjde Ďáblův měsíc, budete si muset vybrat stranu a zavázat každého ze svých Lovců k paktu, který vám nabídne různé výhody, když se pustíte do sbírání bodů události.“ – Crytek

V rámci tohoto eventu budete, stejně jako v minulých sezónách, sbírat body a při splnění určitého milníku se vám otevře nové vybavení. Tento event je však přece jen trochu odlišnější, protože krom různých prvků, jako zvolení si znamení vašeho lovce a sbírání bodů skrze lootování lovců, zabití bosse či osvobození duší, jsou zahrnuty také výzvy. Navíc ve vybraných dnech v průběhu této akce bude spuštěno „Inferno“, které zapálí vždy různé části map. Musíte se tak přizpůsobit, abyste ulovili svou kořist a dostali se včas i s odměnou do bezpečí. 

Zmíněné týdenní výzvy nahrazují klasické „summons mise“. Každá z výzev obsahuje milníky odměn, za něž získáte hvězdičky, které se následně převedou na body události. Existují čtyři kategorie stále obtížnějších úkolů, od nízko visících, které vás odmění jednou hvězdičkou, až po výzvy založené na dovednostech, které vás za každý splněný úkol odmění dvěma hvězdičkami. 

V rámci eventu jsou zde také pakty dostupné pro všechny, kteří si buď vezmou minci pana Charyho, nebo se mu postaví, anebo pro ty, kteří chtějí jít neutrální cestou. Pokud se rozhodnete pro tento prvek, bude se před vámi otevírat patnáctidílný příběh a zároveň získáte další výhody a bonusy.„Všichni Lovci, kteří vstoupí do Bayou, si zvolili svou stranu, ale pouze někteří Lovci budou mít prospěch také z bonusů v podobě bodů události.“ – Crytek

Nesmí chybět nové postavy, tedy nové skiny lovců, které můžete získat v rámci eventu a které si samozřejmě můžete koupit v rámci DLC. Součástí jsou pak nové zbraně. Patrně nejzajímavějším počinem je v tomto ohledu LeMat Mark II Carbine. Bug v podobě nepřebíjení některých zbraní bohužel zatím stále přetrvává, i když byl zatím zaznamenán jen u zbraní vydaných před tímto eventem.

Podrobnější informace o tomto eventu naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.