Hunt: Showdown ohlášen nový Event

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Crytek
Hunt: Showdown je velmi oblíbenou a populární PVP hrou, která v poslední době zažívá velký boom a proto není divu, že tak jako každý rok touto dobou byl ohlášen očekávaný event, který připadá na Halloween, kdy ve většině online her probíhají různé eventy týkající se tohoto duchařského období. „Nemůžete se ubránit pocitu, že sochař pracuje s ďáblem nebo něčím drsnějším…“
Teaser na nový Event, který bude probíhat v období 26. 10 – 9.11 vypadá velmi zajímavě, nicméně zatím je ještě brzy dělat závěry, zda se bude jednat o nového lovce, nového bosse nebo něco jiného.
Hunt Showdown harvest

Zdroj: Crytek

Hunt: Showdown update 1.6.2

Před ohlášeným eventem ještě proběhl update hry na verzi 1.6.2, která přidává nové varianty zbraní a taky úplně nový Scottfield Model 3 Revolver.

Nová pistole s malým otvorem a středně velkým nábojem s kapacitou 6 nábojů. Scottfield se od ostatních revolverů, které jsou v současné době k dispozici, liší tím, že používá mechanismus break-open, který umožňuje rychlejší nabíjení, a to díky otevřenému válci a vestavěnému vyhazovači, který dokáže vyjmout všechny náboje ve válci najednou.

 Ve srovnání s revolverem Caldwell Pax používá o něco kratší náboj, což znamená, že jeho zastavovací síla a dostřel jsou ve srovnání s ním o něco menší. Vzhledem k tomu, že se jedná o střední náboj, jeho poškození a dostřel stále mírně předčí kompaktní pistole.

Typy střeliva (vlastní střelivo)

  • Základní – (munice – 6/12)
  • FMJ – (munice – 6/12)
  • Zápalné – (munice – 6/12)

Nicméně i když byl update nejdříve testován, vyskytlo několik se několik chyb, které vývojáři plánují napravit. Nejčastější chybou, tedy bugem, nyní je, že je pevně daný zaměřovací kříž u nové verze pušky Vetterli 71 Karabiner Silencer, při pohybu vám tak kříž zůstane nezměněný a máte tak lepší šanci střílet od boku. Tento problém patří mezi nejzásadnější.

V rámci úpravy kuše se pro změnu vyskytl problém, kdy crossbow shot bolt ani ze vzdálenosti 5 m a jasném zásahu do hlavy nezabije nepřítele. Což se je opravdu velmi nepříjemné. Nicméně vývojáři o těchto problémech vědí a opravný patch má přijít do konce týdne.

Kompletní seznam novinek a oprav naleznete zde.

Hru můžete sledovat zde.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn