Hunt Showdown The Concubine

Hunt: Showdown - The Concubine

19. 11. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

Poslední velká aktualizaci přinesla do Hunt: Showdown špionážní UAV brouky - Stalker Beetle. Tento fakt, se setkal s velkou kritikou a poměrně značným bojkotem, ze strany komunity, kdy v jeden den a hlavní herní čas bylo online necelých 5 000 hráčů. Tento počet byl nejnižší od oficiálního spuštění ve verzi 1.0 v roce 2019. 

Vývojáři na tento fakt prakticky nereagovali. Velkou aktualizaci 1.10, která opět otevřela již opravené bugy pouze, několikrát záplatovali s tím, že některé chyby přetrvávají. Crytek však stále pokračuje ve své politice vydávání nových lovců – tedy skinů v podobě placených DLC.

Nejnovějším placeným DLC je The Concubine. Tohoto nového lovce, nebo spíše lovkyni, můžete mít levněji v rámci balíčku Out for Revenge. Jak tomu tradičně bývá, krom lovce jsou součástí DLC tři zbraně. V tomto případě se jedná o nový vzhled pro minikuši, pušku Sparks a velký nůž.

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.