Sonic Frontiers – odhalení brzy

Japonská reklama prozrazuje další detaily ohledně Sonic Frontiers

22. 8. 2022
Zdroj náhledu: twitter.com/sonic_hedgehog

Chystaný titul Sonic Frontiers mezi fanoušky dokázal rozdmýchat tolik různých diskuzí, kvůli kterým nebyl zprvu přijat zrovna nejlépe. Další ukázky zejména v období června však mnohé přiměly změnit názor a pohlížet na dosud nejambicióznější projekt univerza v lepším světle. Gamescom se kvapem blíží a my už s jistotou víme, že při zítřejším zahájení se objeví nové záběry Sonic Frontiers, a kdo ví, možná se konečně dozvíme i datum vydání.

O termínu se mnozí přou již delší dobu, ale všímaví fanoušci odhalili možnou nápovědu či snad nechtěný únik… Na tchajwanském webu Shopee se objevil merch ke hře Sonic Frontiers, u něhož je uvedeno datum vydání 15. listopadu 2022, což by se shodovalo se SteamDB, které také naznačovalo vydání ve stejný měsíc. Tento seznam navíc zmiňuje DLC, ale nikdo prozatím nedokáže stoprocentně tvrdit, co to přesně pro hru znamená. Berte tyto informace s rezervou, protože se jim stále nedá přikládat moc velká váha.

Zajímavější je však reklama vysílaná v japonské televizi začátkem minulého týdne. Ta zachycuje Sonica v běhu, za nímž se rychle mění pozadí. To hraje všemi barvami a ukazuje různé oblasti, počasí i měnící se den a noc. Kromě toho v ní lze zaslechnout hlas tajemné postavy jménem Sage, která se Sonica ptá na důvod, proč pokračuje v boji. Poslední drobností zachycenou v reklamě je úryvek písně. Někteří fanoušci si všimli, že jde o podobnou melodii, jako byla použita na konci traileru během Nintendo Direct. Odhad zpěváka prozatím ukazuje na člena americké rockové kapely Pierce the Veil jménem Vic Fuentes. Snad se Sega během zítřejší ukázky rozhodne nám na všechny tyto otázky konečně odpovědět.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.