Gamescom zahájí ukázky Sonica i Hogwarts Legacy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Příští týden začíná veletrh Gamescom a zahájí ho Opening Night Live, každoroční přehlídka trailerů, odhalení a oznámení, kterou moderuje Geoff Keighley. Tato prezentace je obecně srovnatelná s E3 nebo Summer Game Festem, pokud jde o představení významných novinek, a my nyní známe několik hlavních titulů, které se na ní objeví.
Twitterový účet Summer Game Festu prozradil, že na ONL budou mít zastoupení hry Sonic Frontiers, Hogwarts Legacy, The Callisto Protocol a Return to Monkey Island. To obvykle znamená, že se dočkáme nových trailerů na jednotlivé hry, ať už herních, příběhových, nebo obou. Samozřejmě budou ukázány i další tituly, včetně například DLC Bloody Ties pro Dying Light 2 .
Hra Hogwarts Legacy byla nedávno odložena na únor a toto bude náš první pohled na ni od jejího březnového odhalení gameplaye. Sonic Frontiers a The Callisto Protocol se v posledních měsících připomínaly vícekrát a tohle může být jeden z posledních velkých marketingových taháků před jejich příchodem na konci tohoto roku. Pevného data vydání se možná dočká i hra Return to Monkey Island, jejíž uvedení na trh je rovněž plánováno na letošní rok.
Gamescom Opening Night Live bude vysílána 23. srpna. Dvouhodinová akce začíná v 20:00 našeho času.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn