Sonic Frontiers - Cover

Gamescom zahájí ukázky Sonica i Hogwarts Legacy

18. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Příští týden začíná veletrh Gamescom a zahájí ho Opening Night Live, každoroční přehlídka trailerů, odhalení a oznámení, kterou moderuje Geoff Keighley. Tato prezentace je obecně srovnatelná s E3 nebo Summer Game Festem, pokud jde o představení významných novinek, a my nyní známe několik hlavních titulů, které se na ní objeví.

Twitterový účet Summer Game Festu prozradil, že na ONL budou mít zastoupení hry Sonic Frontiers, Hogwarts Legacy, The Callisto Protocol a Return to Monkey Island. To obvykle znamená, že se dočkáme nových trailerů na jednotlivé hry, ať už herních, příběhových, nebo obou. Samozřejmě budou ukázány i další tituly, včetně například DLC Bloody Ties pro Dying Light 2 .

Hra Hogwarts Legacy byla nedávno odložena na únor a toto bude náš první pohled na ni od jejího březnového odhalení gameplaye. Sonic Frontiers a The Callisto Protocol se v posledních měsících připomínaly vícekrát a tohle může být jeden z posledních velkých marketingových taháků před jejich příchodem na konci tohoto roku. Pevného data vydání se možná dočká i hra Return to Monkey Island, jejíž uvedení na trh je rovněž plánováno na letošní rok. Gamescom Opening Night Live bude vysílána 23. srpna. Dvouhodinová akce začíná v 20:00 našeho času.

Tagy:

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.