Sonic Prime – úvodka

První ukázky seriálu Sonic Prime

4. 5. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Pomineme-li momentální popularitu Sonic univerza, za kterou může nedávno uvedené pokračování filmu Sonic the Hedgehog, který se v USA mimochodem stal nejvýdělečnějším filmem všech dob, fanoušci modrého rychlíka začali jásat už minulý rok. Netflix během loňského února oznámil práce na animovaném seriálu Sonic Prime. Přislíbeno bylo hned dvacet čtyři epizod a premiéra v roce 2022. Po více jak roce jsme se konečně dočkali prvních ukázek.

Na seriálu pracuje kanadská produkční společnost WildBrain, všechny epizody se tedy animují ve vancouverském studiu. Bohužel nám zatím nebylo sděleno přesné datum premiéry. Během představení chystaných titulů letošního roku v rámci Netflix After School se na samotném konci objevilo i pár vteřin záběrů ze Sonic Prime. Ještě přesně nevíme, co bude hlavní zápletkou seriálu nebo jaké postavy se v něm objeví, ale s jistotou můžeme potvrdit herecké obsazení. Mezi dabéry se objevují jména, jako je Ashleigh Ball, Brian Drummond či Shannon Chan-Kent. Role samotného Sonica se zhostí kanadský herec Deven Christian Mack, který je jeho velkým fanouškem. Z prvních reakcí fanoušků je vidět nadšení a internetem kolují různé spekulace, jaké postavy ke známým jménům přiřadit. Ashleigh Ball fanoušci takřka jednohlasně vidí v roli dvouocasé lišky Tailse, zatímco u Briana Drummonda se nemohou rozhodnout, zdali by ho viděli raději jako bručouna Knucklese, nebo city neprojevujícího Shadowa.

Co se ovšem nezastavitelně blíží, je datum vydání Sonic Origins, které je stanoveno na 23. května. Společnost Sega však nyní potvrdila, že samostatné hry Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles a Sonic CD 20. května zcela stahuje z prodeje a již nebude možné si je zakoupit jednotlivě na platformách Xbox, PlayStation a PC. Podívejte se také na některé naše recenze filmů a seriálů.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.