Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 se nezastavitelně blíží!

4. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Cenami ověnčená střílečka Sniper Elite se vrací už tento měsíc. Nejnovější díl plný toho nejprofesionálnějšího odstřelování se představuje se spoustou novinek. Hráče čeká například kampaň s kooperativním rozšířením, kde si tak budete moci strasti dálkové střelby projít ještě s někým. Sniper Elite 5 bude mít také vylepšené zaměřování, zvýšenou herní pohyblivost a samozřejmě vytuněnou killcam (tedy pohled na zpomalenou střelu, kdy si budete moci užít, jak se rozprskne hlava vašemu cíli).

Hra je navíc zasazená do druhé světové války, takže můžete hádat, jakého historicky oblíbeného nepřítele budete moci zabíjet.

Ve Sniper Elite 5 bude také rozšířený výběr zbraní, včetně jejich vlastních úprav. Hra vyjde oficiálně už 26. května, a to na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Doufejme, že bude tak úspěšná jako předchozí díly.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.