EA Sports UFC 5

Jiří Procházka už mlátí soupeře i v EA Sports UFC 5

22. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

ejslavnější zápasnická soutěž na světě je definitivně UFC. Během let, kdy funguje, proslavila spoustu zápasníků, z nichž nejznámější je určitě Conor McGregor. V této nejprestižnější soutěži nyní působí dva čeští bijci, David Dvořák a Jiří Procházka. U prvního jmenovaného zatím nemáme jistotu, že v EA Sports UFC 5 bude.J

iří Procházka v něm ale bude určitě. Český samuraj, jak se mu přezdívá, porazil v soubojích už například Volkana Oezdemira, Dominicka Reyese nebo Glovera Teixeiru. Stal se také prvním českým šampiónem v UFC. V nejnovější více než dvacetiminutové ukázce se objevuje v čase 6:24, kde je právě v souboji s Reyesem, kterého ve vzájemném souboji „vypnul“ skvělým loktem a zvítězil. EA Sports UFC 5 vyjde už 27. října na PlayStation 5 a Xbox Series.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.