Juro Janosik přibližuje slovenskou legendu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Peter Jurkovský

Když přijde řeč na neohroženého zbojníka, spoustě lidí se ihned vybaví jméno Robin Hood. Věděli jste, že naši slovenští bratři mají svou vlastní zbojnickou legendu, která ctila ty samé zásady a činila ty samé skutky? Bohaté šlechtice hrdina obíral, chudým lidem naopak dával.

Motiv slavných činů Jura Jánošíka se rozhodl do své chystané hry zpracovat Peter Jurkovský a titul plánuje vydat ještě tento rok. Půjde o akční adventuru, ve které si sami na vlastní kůži vyzkoušíte nebezpečný zbojnický život. Během deseti úrovní se budete kochat krásami okolní krajiny a sbírat dostatek surovin pro zakládání dalších táborů a zázemí. Vyrazíte na záchranné či loupežné výpravy do slovenských hradů po překonání několika překážek a hádanek. Tvůrce slibuje také zdokonalování dovedností postavy Jura, takže je vážně na co se těšit.

Zdroj: Peter Jurkovský

Tento indie titul má vyjít pouze na PC v několika jazycích, ale nás jistě potěší slovenská lokalizace. Na Steamu už si hru můžete vyzkoušet jako demo a přidat si ji do seznamu přání, aby vám neuniklo snad brzké oznámení data vydání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn