Just Dance 2022 – úvodka

Just Dance 2022 vytasil parádní nálož hudebních hitů

5. 11. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Asi snad nejpopulárnější taneční hra, Just Dance, ani tento rok nezklamala. Nejnovější díl přináší skvělé kostýmy, a ještě lepší hudební hity, na které se bude trsat jedna radost. Ve výčtu skladeb nechybí Imagine Dragons, Beyonce, Katy Perry, Taylor Swift, Billie Ellish, Anastacia, Lady Gaga, Sia a ti bystřejší z vás jistě už v traileru níže postřehli také K/DA. Celkem vás tak čeká více než čtyřicet nadupaných akčních choreografií a díky službě Just Dance Unlimited (měsíční předplatné) se vaše hudební knihovna rozšíří i o hity z předešlých dílů. Celkový součet se nakonec vyšplhá až k úctyhodné cifře 700 skladeb.i

Just Dance 2022 vyšlo právě včera a ke hraní nutně nepotřebujete konzoli, postačí vám váš chytrý telefon s aplikací Just Dance Controller. Nově můžete také využít Kinect na Xbox One a kameru na PS4. Dále vám dobře poslouží také Joy-Con controllery pro hraní na Switchi.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.