Sonic Superstars - cover

Keanu Reeves bude Sonicem!

16. 4. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Musím se rovnou přiznat, že napůl lžu. Keanu Reeves oficiálně bude dabovat Shadow Sonica, tedy jednoho z největších Sonicových nepřátel. Nicméně pojďme krok za krokem. První dva díly filmového Sonica jste už všichni určitě viděli. Příští týden nás čeká premiéra seriálového spin-offu Knuckles, kde uvidíme v hlavní roli oblíbeného namakaného červeného „démona“, a někdy během letošního roku by měl dorazit do kin dokonce už i třetí film.

V něm bude hlavním záporákem Shadow Sonic (nebo Ježek Shadow, chcete-li), samotářský drsňák, který je jedním z největších rivalů modrého ježury. Ostatně má i naprosto podobné schopnosti. A to nejlepší? Hlas mu podle všeho propůjčí jeden z nejmilovanějších herců všech dob, Keanu Reeves. Shadow Sonic už byl vlastně poprvé spatřen v potitulkové scéně v Sonicovi 2, kde jsme si mohli všimnout, že byl v tajném vládním zařízení, víceméně u „ledu“.

O tom, jak do filmu zapadne, ale vlastně mnoho nevíme. Podle uniklých informací by měl Shadowa stvořil známý záporák z prvních dvou dílů, Dr. Robotnik, do jehož role se vrátí ikonický Jim Carrey. Proč jej vytvořil? Protože měl depresi ze dvou porážek od modrého dobráka, a to se přece jen tak u tohoto supergénia neodpouští. 

Poslední skvělá zpráva je, že se vrátí údajně i všichni další dabéři a hercí z prvních dvou filmů. Mám tak na mysli hlas Sonica Bena Schwartze, Tailsovu Colleen O´Shaughnessey a Idrise Elbu jako Knucklese. Z hraných postav je potvrzený především James Marsden, Tom Wachovski. Na zbytek si musíme ještě počkat.

A kdo je vlastně ten Shadow Keanu Reevese? Černý ježek s podobnými schopnostmi jako Sonic, ale s horším přístupem a složitější minulostí. Objevil se poprvé ve hře Sonic Adventure 2 a stal se populární postavou v rámci série. Je známý svým charakteristickým vzhledem, schopnostmi, jako je rychlost a ovládání Chaos Emeralds, ale především svým depresivním příběhem, neboť se snaží najít pouze své místo ve světě. No, kdo má z těchto zpráv radost?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.