The Last Spell DLC - úvod

The Last Spell dostane svoje první DLC 

16. 4. 2024
 

The Last Spell dostane svoje první DLC s názvem Dwarves of Runenberg, které vyjde již 24. dubna a máte se rozhodně na co těšit. Pokud jste o této hře ještě neslyšeli, nezapomeňte si přečíst naši recenzi na The Last Spell přímo zde. DLC přinese hráčům novou mapu: Runenberg, novou rasu (samozřejmě trpaslíky), zbraně, předmět (kamenné medaile) a free updaty. Jak vidíte sami, není toho zrovna málo. A teď se pojďme společně podívat blíže na jednotlivé novinky. 

Nová mapa: Runenberg 

Runenberg je novou mapou 8 Nights (osmi Nocí) a je zasazena do hor. Z jedné strany se tak může těšit na gigantickou jeskyni a z druhé na kamenný most postavený trpaslíky, odkud se na vás budou linout hordy monster. Zároveň jedna strana mapy bude při každém novém průchodu vždy náhodně vygenerovaná. Připravte se, neboť obtížnost této trpasličí mapy mý být nastavena mezi Glenwaldem a Eldrichtem.  

Runenberg přinese také nové a jedinečné funkce do hry, jako jsou například runové kameny (způsobují poškození okolním nestvůrám, aniž by ublížily hrdinům) a sochy trpaslíků. Tyto sochy poslední noc posílí obrovskou vlnu nepřátel, aby vás mohli okamžitě bez milosti rozdrtit. 

The Last Spell DLC - Runenberg

Zdroj: igdb.com

Trpaslíci 

Jelikož lidé nemusí stačit na poražení mlhy, nutně se museli přidat i trpaslíci. Můžete se tak těšit na nové tváře, sestřihy a velikosti. Trpaslíci by měli do vínku dostat exkluzivní sbírku perků souvisejících s jejich rasou a také jednu speciální pasivní schopnost. Jedná se o „Hoď mě!“, čímž požádáte svého spolubojovníka, jenž stojí vedle vás, aby vás hodil přes mapu, a vy efektivně pobijete tisíce nepřátel. 

Trpaslíci jsou sice menšího vzrůstu, avšak jsou houževnatější. To se odrazí na jejich statistikách. Oproti lidem budou mít nižší rychlost pohybu, ale zase dostanou více bodů do blokování a obnovy zdraví. Pokud zahájíte hru na nové mapě, automaticky bude jeden váš člen trpaslík. 

Zdroj: igdb.com

Zbraně a kamenné medaile 

Dwarves of Runenburg přidá do hry tři exkluzivní nové zbraně (rukavice, válečný štít a dělo). Rukavice jsou magickou zbraní, která se v určité fázi promění ze zbraně na blízko na zbraň na dálku. Válečný štít je určený především pro boj na blízko a dělo je extrémně výkonnou zbraní, ovšem pozor na jeho přehřátí. 

The Last Spell DLC - zbraně

Zdroj: igdb.com

Kamennými medailemi můžete vybavovat své hrdiny podobně jako různými tretkami, což vám může poskytnout jisté výhody pro vaši strategii. Můžete je získat stejně jako jakékoliv jiné předměty, a to buď v obchodě, válečnou kořistí, nebo skrze hromady kostí. 

Zdroj: igdb.com

DLC Dwarves of Runenberg se tu objeví za pár dní a jeho cena by se měla dle dostupných informací točit kolem 7,99 euro. 

Zdroj: Ishtar Games

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.