Kena: Bridge of Spirits se připomíná

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Očekávaná hra Kena: Bridge of Spirits, která zavede hráče do krásného světa plného dobrodružství, se připomíná svým novým zveřejněným trailerem. Trailer k vydání hry je povedenou ukázkou směsicí filmových momentů a herní akce, na jejímž konci můžete, ale nemusíte být emocionálně připraveni na hru o smrti.

Trailer končí zoufalým bojem proti tajemné maskované postavě, která zřejmě pochybuje o celém Kenině záměru. Jaký je však Kenin skutečný záměr, kdo je tajemná postava a jaké jsou další možné následky kletby, se však dozvíte, pouze pokud si hru zahrajete.

Kena samozřejmě nebude na celé dobrodružství sama, společnost jí budou dělat i ostatní obyvatelé herního světa. Na své cestě potká mnoho roztomilých kamarádů, ale také postav, které se jí budou pokoušet její snažení co nejvíce znepříjemnit.

Kena lovely

Zdroj: .igdb.com

Kena: Bridge of Spirits jako další exkluzivní hra na Epic

Hra Kena: Bridge of Spirits zamíří na PC, PS4 a PS5 v úterý 21. září poté, co se kvůli krátkému odkladu posunulo původní datum vydání z 24. srpna. Trailer sleduje cestu Keny, průvodkyně duchů, která jde ve stopách svého otce a snaží se očistit svět kolem sebe od podivné kletby.

Hra vychází na PC jako jedna z dalších exkluzivních her na Epic.

 

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn