King Arthur Knight's Tale intro1

King Arthur: Knight's Tale – nové mechanismy

21. 5. 2022
Zdroj náhledu: NeocoreGames

Nedávno jsme vás informovali o plánovaném bezplatném rozšíření pro King Arthur: Knight's Tale. Titul je tahovým RPG, které ožívá legendární příběh o králi Artušovi, Merlinovi, Kamelotu a rytířích kulatého stolu. I když je hra venku poměrně krátce, těší se velké oblibě hráčů a tamní komunity. Nicméně se přece jen vyskytlo pár chyb a bugů, které vývojáři průběžně opravují a hru tak ladí k spokojenosti fanoušků.

King Arthur: Knight's Tale prošel vybalancováním některých mechanik

Nedávná aktualizace přináší do hry zcela nové prvky a mechanismy. Po mnoha urgencích bylo do inventáře přidáno tlačítko třídění, pomocí kterého můžete seřadit všechny své předměty podle vzácnosti. Zároveň byla přidána i možnost filtru, pomocí kterého můžete vyfiltrovat všechny předměty určené pouze pro danou třídu. To rozhodně pomůže k větší přehlednosti.

Dalším aspektem této aktualizace je také vyvážení, a to některých předmětů, útoků a herních mechanik. Mezi zásadní změny rozhodně patří navýšení počáteční úrovně sir Tegyra z 6. na 7. úroveň. Vylepšena byla také počáteční výbava sira Tristana. 

Po technické stránce byly vylepšeny stíny, aby se zvýšil celkový výkon na všech mapách. Okno s informacemi o misi dostalo nápovědu, která ukazuje, kde můžete změnit složení aktivní party. Byly přidány nové ikony stavových efektů a zároveň byly přidány nové ikony k dovednostem, které pochází z předmětů – respektive je získáte díky předmětům a jejich užívání.

King Arthur Knight's Tale spells

Opraveno bylo také celé spektrum nahlášených chyb. Některým uživatelům se stával problém se zamrznutím mapy, problém by měl být nyní vyřešen. V misi Into the Deepwood se mohla animace pohybu hrdiny zaseknout ve smyčce. 

Opravu a předělání dostaly i některé achievementy. Konkrétně se jedná o achievement Penny Knight, One Brick at a Time, Wisdom is Better, Ready to Fight! a One Step Ahead. U těchto achievementů nejenže byla opravena jejich funkčnost (mnoho hráčů hlásilo problémy s jejich získáním), ale zároveň bylo u některých i sníženo potřebné množství daných aktivit.

Seznam bugů, které byly opraveny, je opravdu rozsáhlý. Pokud vás zajímají podrobné informace, můžete si je pročíst zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.