King Arthur Knight's Tale intro1

King Arthur: Knight's Tale – bezplatné rozšíření

14. 5. 2022
Zdroj náhledu: NeocoreGames

Dobrodružné tahové RPG King Arthur: Knight's Tale z prostředí legend o králi Artušovi se ještě ani pořádně neohřálo od data svého vydání a přichází další zpráva od vývojářů hry. Tato zpráva přišla prakticky jako blesk z čistého nebe, protože nikde nebyly ani zmínky, že by se něco chystalo.

King Arthur Knight's Tale pvp

Novy obsah do King Arthur: Knight's Tale - The Chained God

Jak jsme vás informovali, krátce po vydání hra trpěla některými neduhy, které vývojáři poměrně rychle v rozsáhlém patchi opravili. Nyní se můžete těšit na nové rozšíření tohoto titulu.„Vaše cesta na Avalon právě začala, ale po spuštění se samozřejmě nezastaví. Kromě několika hotfixů, na kterých se pracuje (ty menší již byly vydány), se hra v červnu dočká prvního velkého patche v podobě bezplatné aktualizace obsahu.“ – NeocoreGames

Vývojáři hrdě oznámili první bezplatné rozšíření hry, které nese název „The Chained God“, tedy v překladu „Spoutaný bůh“. Tento bezplatný obsah bude k dispozici pro všechny hráče a měl by vyjít v průběhu června. 

V tomto rozšíření okusíte příběh z jiného pohledu. Ujmete se totiž role obávaných a mocných Fomóirů, což jsou děsiví a velmi brutální obři z Avalonu. Jedná se o hlavní nepřátelskou frakci rytířů kulatého stolu.

Aktualizace bude obsahovat zbrusu nový řetězec krátkých příběhových misí, zaměřených na tyto mystické bytosti, které přinášejí nové herní prvky, nové předměty a rozšiřují lore.

„The Chained God“ je první z mnoha bezplatných obsahových aktualizací, které do hry Knight's Tale přicházejí. Kromě nich se pracuje i na dalším, delším obsahu, podrobnosti o něm však budou odhaleny později. My vás budeme samozřejmě průběžně informovat. Již teď je však jisté, že díky přístupu studia NeocoreGames u jiných titulů se celý svět opravdu hojně rozšíří a utvoří zcela nové univerzum.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.