King Arthur Knight's Tale náhled 2

King Arthur: Knight’s Tale – obsah zdarma a nová DLC

24. 11. 2022
 

Povedené tahové RPG King Arthur: Knight’s Tale od studia NeocoreGames, které se stále těší velké oblibě hráčů, dostává dvě nová DLC. S těmito DLC přichází samozřejmě i patch s opravami a zároveň možnost získat tři nové achievementy na Steamu.

King Arthur Knight's Tale Sir Tewelyn

Nová aktualizace přidává do hry další volitelný herní režim, který je znám i z jiných her, Skirmish. V tomto režimu si budete moci zahrát různé unikátní miniscénáře – všechny obsahují deset střetnutí a každé z nich je náročnější než to předchozí. V současné době jsou k dispozici tři miniscénáře: „The Trials of Sir Tewelyn“ je zdarma a je přidán do hry s patchem pro všechny, zatímco mapy „The Painted Devils“ a skirmish „Rogues and Renegades“ jsou k dispozici jako placená DLC ve službě Steam.

„The Trials of Sir Tewelyn“ vám umožní ovládat nechvalně proslulého sira Tewelyna a jeho Ztracenou armádu (pokud jste již prošli hlavní kampaň, tak víte, o kom mluvím), první DLC se zaměřuje na frakci Piktů, zatímco druhé sleduje skupinu odpadlých Brigandů.

King Arthur Knight's Tale Sir Tewelyn 2

Skirmish je samostatný herní režim s řadou výzev, a pokud ještě neovládáte plně některé taktiky, prvky či postavy ve hře, zde si je můžete ještě více osvojit bez obav z dopadu na váš postup v kampani. Do tohoto režimu se dostanete z hlavní nabídky ve hře.

Podrobnosti naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.