Kingdom Come Deliverance – boj

Kingdom Come: Deliverance slaví prodejní úspěchy

28. 6. 2022
Zdroj náhledu: Warhorse Studios

Nic nás netěší více než úspěchy studií z našich luhů a hájů. Známá hra z dílny českého studia WarhorseKingdom Come: Deliverance, dosáhla úžasného milníku. Titul navíc začínal na Kickstarteru v roce 2014 a dnes se z něj vyklubal ambiciózní projekt. Hře se povedlo prodat již pět milionů kopií po celém světě, přičemž se jí velice daří v Německu, ale i Americe a samozřejmě v Česku a na Slovensku. Takový úspěch se musí náležitě oslavit, proto autoři vyjadřují své díky za přízeň a podporu formou soutěže na svých sociálních sítích a na Steamu.

Pět šťastlivců bude obdarováno figurkou Jindřicha. Pravidla jsou přitom velice jednoduchá. Do 7. července zavítejte na sociální sítě studia Warhorse či na Steam a pod soutěžní příspěvek napište komentář o svém oblíbeném momentu z KCD či jakoukoli jinou historku související s hrou. Poté už musíte pouze doufat v to, že vás odborná porota vybere mezi šťastné výherce.

Nedořešenou otázkou stále zůstává verze pro Nintendo Switch, která by se údajně měla objevit již brzy. Dnes od 15.00 proběhne Nintendo Direct Mini: Partner Showcase, které by se mělo zaměřit hlavně na tituly třetích stran. Kdo ví, třeba se zmínka o Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switch objeví právě zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.