Kraven the Hunter bude nejspíš eko-warrior

23. 11. 2022
Zdroj náhledu: Marvel

Kraven the Hunter neboli Lovec Kraven je jednou z nejdrsnějších postav spidermanského univerza. Další film, který po Morbiovi chystá Sony, bude mít premiéru už 13. 1. 2023. Bohužel to vypadá, že Sony se bude dál držet podivností a z obrovského potenciálu, který postava nabízí, jí bude snížena laťka. Proč to tak vypadá? Kraven je lovec zvířat i lidí a takto se dostává i ke Spidermanovi. V nejbližším filmu je ale postaven do zvláštní role skoro až eko-warriora.

Původně se totiž počítalo i s tím, že by se mohl ve filmu objevit také Andrew Garfield jako Spider-Man, a právě Kraven by se měl stát jeho velkým soupeřem, alespoň v jednom filmu. Momentálně to však vypadá, že Kraven bude místo lovení zvěře zachraňovat africkou kolonii, protože se ji chystá zničit jeho otec. To jsou stále ale jen domněnky, které se zatím nikomu nedaří potvrdit. Ještě chvilku si tak počkejme na nějaký další leak či rovnou trailer k filmu.

Roli Kravena má ztvárnit Aaron Taylor-Johnson, kterého můžete znát už z filmů od Marvelu, kde ztvárnil postavu bratra Scarlet Witch, Pietra Maximova, jako Quicksilvera. Ve filmu se mají objevit i Ariana DeBose jako Calypso, jež má mít s Kravenem milostný poměr, a Fred Hechinger jako Chameleon, tedy mistr převleků.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.