Kraven the Hunter bude nejspíš eko-warrior

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Marvel
Kraven the Hunter neboli Lovec Kraven je jednou z nejdrsnějších postav spidermanského univerza. Další film, který po Morbiovi chystá Sony, bude mít premiéru už 13. 1. 2023. Bohužel to vypadá, že Sony se bude dál držet podivností a z obrovského potenciálu, který postava nabízí, jí bude snížena laťka. Proč to tak vypadá? Kraven je lovec zvířat i lidí a takto se dostává i ke Spidermanovi. V nejbližším filmu je ale postaven do zvláštní role skoro až eko-warriora.
Původně se totiž počítalo i s tím, že by se mohl ve filmu objevit také Andrew Garfield jako Spider-Man, a právě Kraven by se měl stát jeho velkým soupeřem, alespoň v jednom filmu. Momentálně to však vypadá, že Kraven bude místo lovení zvěře zachraňovat africkou kolonii, protože se ji chystá zničit jeho otec. To jsou stále ale jen domněnky, které se zatím nikomu nedaří potvrdit. Ještě chvilku si tak počkejme na nějaký další leak či rovnou trailer k filmu.
Roli Kravena má ztvárnit Aaron Taylor-Johnson, kterého můžete znát už z filmů od Marvelu, kde ztvárnil postavu bratra Scarlet Witch, Pietra Maximova, jako Quicksilvera. Ve filmu se mají objevit i Ariana DeBose jako Calypso, jež má mít s Kravenem milostný poměr, a Fred Hechinger jako Chameleon, tedy mistr převleků.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn