Kungu Fu Panda

Kung Fu Panda se vrátí na Netflix v dalším dobrodružství

21. 6. 2022
Zdroj náhledu: Netflix.com

Legendární Dračí rytíř, panda Po, se skoro dožil klidu a míru. Místo toho se ale objevují dvě tajemné lasičky, které chtějí ukrást sbírku čtyř mocných zbraní. Po se proto musí vydat do světa a opustit svou milovanou zemi, kterou tak hrdě stráží. Navíc musí napravit všechno, co už lasičky stihly způsobit. Nebude ale sám, doprovodí ho rozvážná anglická rytířka jménem Toulavá Čepel.

Jak si tato nová nesourodá dvojice padne do očí? Nevím jak vy, ale já se návratu legendární čínské pandy nemůžu dočkat. Navíc se příběh opět ukáže v českém dabingu, do kterého se nejspíš vrátí plné dabérské osazenstvo. Bohužel nevíme, jestli se vrátí i Tygřice, Kudlanka, Jestřáb, Opičák nebo Hadice s mistrem Sifu. Naštěstí premiéra je už 14. 7., takže to zjistíme už ani ne za měsíc. Ostatně, Po je přece slavný Dračí rytíř.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.