Flight Simulator - krajina

USA v Microsoft Flight Simulator

20. 6. 2022
Zdroj náhledu: Microsoft

Microsoft Flight Simulator vylepšil v pořadí desátý World Update, zaměřil se na Spojené státy americké. Rozsáhlé území studio Asobo vylepšovalo už na konci roku 2020, kdy se pochlubilo mnoha geologickými a člověkem vytvořenými památkami Spojených států. Teď se vývojáři do USA vrátili.

World Update X zachycuje ducha Spojených států amerických a všechny jejich nádherné krajiny, panoramata měst a dechberoucí výhledy, které si můžete vychutnat shora v Microsoft Flight Simulatoru.

Prozkoumejte proslulé kaňony na jihozápadě pouště, procházejte se slavnou architekturou velkých amerických měst a vzlétněte mezi vrcholy, které se tyčí míle nad svým okolím, s World Update X. Tým společnosti Microsoft vytvořil tuto aktualizaci pro USA pomocí nejnovějších satelitních a leteckých snímků ve vysokém rozlišení a spojil je s nejnovějšími dostupnými daty digitálního modelování nadmořské výšky. Obsahuje modelování triangulované nepravidelné sítě 12 městských oblastí včetně San Diega (Kalifornie), Albany (New York), Key Largo (Florida), Seattlu (Washington), Eugene (Oregon) a dalších.

Zdroj: Microsoft

Gaya Simulations ručně vyrobila čtyři letiště: letiště Catalina na kalifornském ostrově Catalina, letiště Valdez na Aljašce, letiště Lake Tahoe v kalifornské Sierra Nevada a státní letiště Block Island State Airport na Rhode Island. Ve hře nyní existuje 87 vzrušujících nových bodů cut scén vytvořených Gaya Simulations a Perfect Flight, které také vytvořily pro World Update X USA tři výzvy při přistání, tři Discovery Flights a tři výlety do buše.

World Update X USA je k dispozici ZDARMA pro všechny vlastníky Microsoft Flight Simulator. Stáhněte si World Update X a pak se vydejte za nejlepším zážitkem z Flight Simulatoru ve Spojených státech, jaký kdy byl vytvořen!

Microsoft Flight Simulator vyšel 18. srpna 2020 na PC, je součástí předplatného Xbox Game Pass. Hra je také na konzole Xbox One a Xbox Series X/S.


Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.