Last Train Home - nádherné obrázky

Last Train Home se ukázal s příběhovým trailerem k výročí Československa

30. 10. 2023
 

V našich dojmech z Last Train Home jsme si připomenuli roli československých legií v zahraničí. Jejich význam pro vznik samostatného Československa v roce 1918 je nezpochybnitelný, skoro stejně jako politické snažení Masaryka, Beneše, Štefánika, Kramáře či Rašína. 28. října jsme tak oslavili 105. výročí vzniku samotného Československa. V rámci toho vydali vývojáři z Ashborne Games příběhový trailer, který více přiblíží tuto strategii z období po konci první světové války.

Jak stojí v popisu ke hře: „Vydej se na zoufalou misi skrze válkou zničenou nekonečnou pustinu. Tvým cílem je dostat československé vojáky domů obrněným vlakem, ale cesta, která vás čeká, je plná nebezpečí. Ve víru brutální občanské války mezi ruskou Rudou a Bílou armádou si musí tvoje jednotka zachovat bojeschopnost, přičemž se budeš muset starat o to málo zdrojů, které máte k dispozici, a za každou cenu udržovat dobrou morálku. Vyraz na cestu neutěšenou a nemilosrdnou sibiřskou krajinou, kde tě kruté mrazy a neúprosná příroda doženou až na hranici sil. Zásob je nedostatek a posádka je vyčerpaná, ale ty to nesmíš vzdát.“ Titul vyjde již 28. listopadu letošního roku na PC s českým a slovenským dabingem. No řekněte, bude tu snad brzy lepší česká hra?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.