The Evil Within 2 - Epic Games

Druhý díl hororové série od Bethesdy a hra světel a stínů zdarma na Epic Games Store

27. 10. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda Softworks

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat hororový titul The Evil Within 2 a logickou hru Tandem: A Tale of Shadows.

The Evil Within 2

Minulý týden jsme si mohli do naší knihovny přidat hororovou akční hru The Evil Within, kterou Bethesda vydala v roce 2014. Nyní nám Epic Games Store nabízí i oficiální pokračování The Evil Within 2 z roku 2017. V něm se opět vžijeme do role detektiva Sebastiana Castellana, jenž se tentokrát vydává zachránit svoji dceru Lily. Opět se můžeme těšit na pořádnou dávku nervydrásající atmosféry s podivnými stvořeními.

The Evil Within 2 bude na Epic Games Store k dispozici do 3. listopadu 2023.

Tandem: A Tale of Shadows

Logická hra Tandem: A Tale of Shadows vypráví příběh o dívce Emmě a mluvícím plyšovém medvídku Fentonovi, kteří se vydávají do honosného sídla vyřešit záhadu zmizelého syna známých iluzionistů Kaneových. Kromě zajímavého příběhu se můžeme těšit i na různé logické pasáže, které tkví ve hře světel, stínů a tzv. duální perspektivy.

Tandem: A Tale of Shadows bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 3. listopadu 2023. Další čtvrtek se můžeme těšit na dvojici her F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch a Turnip Boy Commits Tax Evasion.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.