Lawn Mowing Simulator obdržel rozšíření Dino Safari

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Skyhook Games
Asi jeden z nejbizarnějších simulátorů minulého roku, Lawn Mowing Simulator, dostává další placené rozšíření. V Dino Safari se podíváme do zábavního parku plného dinosaurů.
O tom, že to vývojáři s tímto simulátorem myslí opravdu vážně, již není sebemenších pochyb. Kromě samotného rozšiřování základní hry, v níž přibylo několik nových typů sekaček a dalšího obsahu zcela zdarma, nám vývojáři ze Skyhook Games začínají servírovat také placená DLC, jež nás zavedou posekat trávu na několik zajímavých míst. První DLC Ancient Britain vyšlo v listopadu minulého roku a ukázalo nám čtyři historické oblasti v Anglii. Toto rozšíření se prodává za cca 5 euro, tedy přibližně 125 Kč. Za stejnou cenu se nyní seženete i nové DLC Dino Safari, které nás zase zavede do zábavního parku plného dinosaurů. Park je samozřejmě potřeba pro návštěvníky udržovat v čistotě a pravidelná úprava zdejších trávníků je nutností. S novým přídavkem se taktéž vydáte do čtyř oblastí dinosauřího parku, konkrétně do T-Rex Paddocks, Cretaceous Canyon, Raptor Enclosure a Herbivore Valley s dvanáctkou nových misí.

Zdroj: Skyhook Games

Lawn Mowing Simulator – Dino Safari je dostupné na PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Hra, včetně rozšíření, je také součástí nabídky Xbox Game Passu. Naši recenzi na Lawn Mowing Simulator si můžete přečíst zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn