Lawn Mowing Simulator - Dino Safari DLC

Lawn Mowing Simulator obdržel rozšíření Dino Safari

12. 3. 2022
Zdroj náhledu: Skyhook Games

Asi jeden z nejbizarnějších simulátorů minulého roku, Lawn Mowing Simulator, dostává další placené rozšíření. V Dino Safari se podíváme do zábavního parku plného dinosaurů.

O tom, že to vývojáři s tímto simulátorem myslí opravdu vážně, již není sebemenších pochyb. Kromě samotného rozšiřování základní hry, v níž přibylo několik nových typů sekaček a dalšího obsahu zcela zdarma, nám vývojáři ze Skyhook Games začínají servírovat také placená DLC, jež nás zavedou posekat trávu na několik zajímavých míst. První DLC Ancient Britain vyšlo v listopadu minulého roku a ukázalo nám čtyři historické oblasti v Anglii. Toto rozšíření se prodává za cca 5 euro, tedy přibližně 125 Kč. Za stejnou cenu se nyní seženete i nové DLC Dino Safari, které nás zase zavede do zábavního parku plného dinosaurů. Park je samozřejmě potřeba pro návštěvníky udržovat v čistotě a pravidelná úprava zdejších trávníků je nutností. S novým přídavkem se taktéž vydáte do čtyř oblastí dinosauřího parku, konkrétně do T-Rex Paddocks, Cretaceous Canyon, Raptor Enclosure a Herbivore Valley s dvanáctkou nových misí.

Zdroj: Skyhook Games

Lawn Mowing Simulator – Dino Safari je dostupné na PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Hra, včetně rozšíření, je také součástí nabídky Xbox Game Passu. Můžete si přečíst také naši recenzi na Lawn Mowing Simulator.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.