ETS2 - komín

Přepracované Rakousko pro ETS2 přibližuje města Innsbruck a Linec

6. 3. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Po oznámení předělávky rakouského státu pro Euro Truck Simulator 2 (ETS2), v němž nám vývojáři představili Alpy a omlazené hlavní město Vídeň, jsme se dočkali dalších informací. V nejnovějším příspěvku na oficiálních stránkách studia nám SCS Software poskytl informace o dalších městech, konkrétně Innsbruck a Linz. Samozřejmostí je nová nálož obrázků.

Zdroj: SCS Software

Linec

Linec je třetím největším městem Rakouska a jako takový projde ve hře velkými změnami. Čeká nás nahrazení původního mostu přes řeku Dunaj a zcela nový přibude přímo na městském okruhu. Další novinkou bude tovární čtvrť a celkově lepší začlenění průmyslové části města. Díky přepracování některých částí bude Linec o něco věrohodnější a také zbude místo pro přidání malebných vesniček v okolí Lince, jimiž budeme moci projíždět.

Zdroj: SCS Software

Innsbruck

Ve druhém městě, Innsbrucku, bude novinkou integrace křižovatky na dálnicích A12 a A13, zasazených mezi horami, na kterých je mimo jiné umístěn skokanský areál Bergiselschanze. Navíc bude přepracován celý městský okruh, v němž najdeme nové křižovatky a krásný výhled na pohoří Alpy. Z Innsbrucku bude rovněž odstraněna pila, kterou nahradí lom a železniční depo.

Zdroj: SCS Software

Více informací o novinkách pro ETS2 naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.