Lazarus

Lazarus bude mít animované zpracování

28. 7. 2023
Zdroj náhledu: Adult Swim

Je rok 2025, na celém světě je mír a všichni se mají moc dobře. Jak je to možné? Lidstvo bylo osvobozeno od nemoci a bolesti. Neurovědec Dr. Skinner totiž vyvinul zázračný lék na vše jménem Hapuna. Následně tento lékař zmizel, a když se po třech letech objevil, oznámil, že každý, kdo je tímto lékem očkovaný, zemře.

Sám autor předlohy Shinichirō Watanabe řekl: „Když se vydávám na tuto kreativní cestu, nemohu se ubránit pocitu, že tento projekt poslouží jako vyvrcholení mé dosavadní kariéry.“ Určitě jsem vám nyní tímto jménem napověděl. Watanabe je známým autorem, ostatně jeho díla jsou Cowboy Bebop, Kids on the Slope nebo Samurai Champloo. Aby těch dobrých zpráv nebylo málo, animaci má na starosti jedno z momentálně nejlepších studií, MAPPA. Je tak na co se těšit.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.