ATS Oklahoma - autobus

Mapové rozšíření American Truck Simulator – Oklahoma obdrželo datum vydání

22. 7. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Nedávné spekulace ohledně nového mapového rozšíření Oklahoma do hry American Truck Simulator se potvrdily. American Truck Simulator – Oklahoma obdrželo oficiální datum vydání. Oznámení doprovází rovněž nový trailer.

Indicií a nových informací kolem nového mapového rozšíření do ATS bylo v poslední době opravdu hodně. Nedávno české studio SCS Software vydalo také první hratelnou ukázku, která dávala naději, že se Oklahoma konečně blíží. To se včera potvrdilo a vývojáři oznámili, že nové rozšíření American Truck Simulator – Oklahoma dorazí již 1. srpna.

ATS - Oklahoma

Zdroj: SCS Software

Oklahoma bude ve hře obsahovat celkem deset měst, včetně těch nejznámějších, jako je hlavní město Oklahoma City nebo Clinton či Tulsa. Oklahoma je pak co do rozlohy 20. největším státem v USA a v počtu obyvatel se řadí na 28. místo. Zmíněné hlavní město Oklahoma City čítá přibližně 630 000 obyvatel. Nové rozšíření nabídne kromě nových lokací také specifické náklady. Dostaneme možnost převážet například školní autobus, nákladní auta, elektrický transformátor či klimatizační jednotky. Cena rozšíření není prozatím známa, avšak očekáváme, že se bude pohybovat na úrovni 11,99 euro.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.