Pokemon

Legendární trenér Ash Ketchum a jeho Pikachu nadobro završí svou cestu

19. 12. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Chlapec, jenž se zůstal chlapcem po dvacet pět let. Ne, nemluvím o Bartu Simpsonovi, ale o legendárním trenérovi a nyní mistrovi Pokémonů, Ashovi Ketchumovi. Už v roce 2023 se odvysílají poslední epizody, ve kterých tento trenér vystoupí jako protagonista. Nejenže uvidíme znovu spoustu slavných příšerek, údajně se má ukázat i Butterfree, ale objeví se také první přátelé tohoto trenéra, Brock a Misty. Ash Ketchum završí svůj příběh už pouze jedenácti epizodami, které se začnou vysílat 13. ledna 2023.

Není to však konec Pokémonů. Milovaného hrdinu vystřídají nové hlavní postavy jménem Liko a Roy, kteří se vydají na novou cestu v novém regionu jménem Paldea. Podaří se jim ale navázat na úspěch předchozí značky? To teprve uvidíme. Ash byl s diváky od roku 1997 a jeho přátelství s Pikachuem přimělo spoustu dětí i mít více rádo své domácí mazlíčky. Poslechněme si tak ještě jednou znělku z první série, utřeme slzu a připravme se, protože cesta Pokémonů očividně nikdy neskončí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.