Lego Star Wars Battles intro

Lego Star Wars Battles exkluzivně pro Apple Arcade

1. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nová hra ze světa Star Wars je na cestě, ale bohužel ne pro každého. Hra Lego Star Wars Battles byla odhalena jako exkluzivní hra pro Apple Arcade v systému iOS.

Ve hře budou hráči moci vést své oblíbené postavy z této série do boje prostřednictvím systému PvP, a to všechno v reálném čase. Budete moci sbírat a vylepšovat ikonické postavy všech dílů z této série, od nejnižších klonových vojáků až po mistrovské Jedie, jako je mistr Yoda.

Některým hráčům se může hra zdát silně povědomá a není se čemu divit. Ve skutečnosti byla v beta testování na Google Play i jinde už déle než rok. Vývojáři pak v červenci ve hře oznámili, že ji ukončují. Nyní se zdá, že tuto zajímavou hru ze světa Star Wars zachránili lidé z týmu Apple Arcade.

„Společnosti Warner Bros Games, The LEGO Group a Lucasfilm Games dnes oznámily LEGO Star Wars Battles, novou akčně-strategickou hru, která se brzy objeví exkluzivně v Apple Arcade, populární předplatitelské službě společnosti Apple.“

Lego Star Wars Battles - Exkluzivita nebo záchrana

Není zcela jasné, zda Apple Arcade pouze získal exkluzivní smlouvu na tuto hru, nebo ji zachránil před zrušením. Podobná situace nastala před několika dny s hrou Castlevania: Grimoire of Souls, která se dočkala oznámení o ukončení prodeje na konci roku 2020 a následně byla před dvěma týdny oznámena jako exkluzivita pro Apple Arcade.

Datum vydání zatím bohužel nebylo oznámeno. Zatím víme jen to, že hra vyjde exkluzivně na iOS prostřednictvím Apple Arcade.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.