Lego Star Wars: The Skywalker Saga vyjde již v dubnu!

21. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Je to tu! Po téměř třech letech, kdy byla hra Lego Star Wars oznámena, se konečně dočkáme jejího vydání. Díky bohatému traileru nám tak autoři představili nové herní funkce, a dokonce se mluví o zatím největší hře, kterou vytvořili. Bohužel, včerejšek přinesl také znepokojivá obvinění z prostředí TT Games, kde údajně panují špatné podmínky. To zapříčinilo, že vydání bylo několikrát odloženo.

Hry Lego Star Wars se tak dočkáme přesně 5. dubna 2022. Dostupná bude na PC, Switch, Xbox i PlayStation. Mezi nové funkce na PC verzi vývojáři přidají větší zaměření na cestování napříč vesmírem a lepší kombinace během soubojů. Také se zde objevuje známý cheat: mumble mode, ten umožní nahradit klasické hlasy v cutscénách nesmyslnými dialogy, podobně jako tomu bylo u starších her. Doufáme, že problémy ve studiu TT Games budou brzy vyřešeny, a nám nezbývá nic jiného než se těšit na další lego dobrodružství!

Zdroj: pcgamesn.com

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.