Amoung Us

Among Us hlásí plány na rok 2022

20. 1. 2022
 

Vy všichni chladnokrevní impostoři, slyšte zprávy ze světa vámi milované hry Among Us. Její vývojáři, studio Innersloth, nám prozradili, co vše nás čeká a nemine. V listopadu minulého roku vyšla velká aktualizace, která do hry přidala role, XP systém a konečně všemi očekávané kostýmky na motivy postav z jiných her. Tento update ovšem nebyl posledním a Among Us letos čeká ještě mnoho novinek.

Spoustu hráčů si již delší dobu přálo, aby byl do hry zařazen seznam přátel pro případ, že byste si chtěli přidat a následně pozvat na další kolo hráče, na kterého jste náhodou narazili při tichém proklouzávání ventilačními šachtami. Vaše přání bude vyslyšeno, a kromě toho se chystá zcela nová mapa, režim na schovávanou, možnost vytvořit si účet, crossovery a spoustu dalšího. Za krátký čas se do Among Us podívá oblíbený zabiják Ghostface, kterého všichni dobře znáte z filmu Vřískot, jak tematické.

Komunitní ředitelka Victoria Tran prozradila: „Já vím, já vím, už věky žádáte o seznam přátel! Děje se to! Konečně budete moct zůstat v kontaktu se všemi členy posádky, se kterými si rozumíte… nebo mít přehled o svých největších nepřátelích. Víme, že spousta z vás v této hře nalezla přátelství na celý život, a to je opravdu skvělé – chceme vám umožnit zůstat v kontaktu a pokračovat ve společné hře! V podstatě zažíváte budování Among Us a naše přizpůsobení se jeho popularitě. Jak již bylo řečeno, zmást vás není cílem, takže na řadě je také vylepšení uživatelského rozhraní. Děkujeme, že s námi máte trpělivost!”

Zdroj: Innersloth

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.