The Drone Racing League Simulator - Epic Games

Létání s dronem a party plošinovka zdarma na Epic Games Store

29. 9. 2022
Zdroj náhledu: The Drone Racing League

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat simulátor The Drone Racing League Simulator a plošinovku pro více hráčů Runbow.

The Drone Racing League Simulator

Tento titul není třeba nijak zvláště popisovat. Už z názvu je jasné, že ve hře The Drone Racing League Simulator budeme létat s dronem. Hra nabízí oficiální licenci Drone Racing League, což je profesionální mezinárodní závodní liga dronů. Chybět tedy nebudou oficiální dráhy a spousta dalších věcí z licence.

The Drone Racing League Simulator bude na Epic Games Store k dispozici do 6. října 2022.

Runbow

Druhým titulem v dnešní rozdávačce je plošinovka pro více hráčů nesoucí název Runbow. V ní můžete až v devíti hráčích projít několik herních režimů. Hra nabízí jak možnost online hraní, tak i kooperace s vašimi kamarády. Pokud zrovna netoužíte po multiplayeru, můžete Runbow hrát i v režimu pro jednoho hráče a projít unikátní dobrodružství se 140 úrovněmi.

Runbow bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 6. října 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.