Gotham Knight - náhledovka

Gotham Knights ukazuje funkce PC verze

28. 9. 2022
Zdroj náhledu: Warner Bros

Trailer pro PC verzi Gotham Knights představuje ray tracing, technologii Intel XeSS nebo podporu ultraširokých monitorů. Funkcí je však mnohem více.

Nadcházející titul Gotham Knights, který je v některých ohledech označován jako nástupce Batmana, se ve verzi pro PC pochlubí několika zajímavými vychytávkami. Mezi ně bude patřit podpora technologie ray tracing, vyšší rozlišení, včetně podpory ultraširokých monitorů, a vyšší snímkovací frekvence. Dále nám Titul nabídne podporu technologie Intel Xe Super Sampling či Nvidia DLSS 2.0 a AMD FSR 2.0. Podpora těchto technologií tak naznačuje, že by se tomuto titulu mohlo dostat větší a lepší podpory, než tomu bylo u série Batman Arkham, kdy Batman: Arkham Knight byl pro zpackaný port dokonce stažen z prodeje.

Titul vychází 21. října letošního roku pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.