Life is Strange – odklad

Life is Strange: Remastered Collection se odkládá

12. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Pomalu, ale jistě se blíží konec herního suchého léta. Od září je oznámeno plno nových titulů, mezi kterými bude těžké si vybrat. Zároveň s tím se také poslední dobou stále častěji stává, že se hry odkládají kvůli komplikacím se stále trvající pandemií. Řada přišla i na všemi očekávanou sérii Life is Strange, která v září měla představit zcela nové pokračování a Life is Strange: Remastered Collection.

Zatímco Life is Strange: True Colors naštěstí vyjde ve stanoveném termínu 10. září, Life is Strange: Remastered Collection prvního dílu se odsouvá na začátek následujícího roku 2022 s neurčitým datem vydání. Důvodem je jednak ztížená situace pandemie, ale také přípravy a ladění posledních detailů na True Colors. Zároveň jsme dostali menší kompenzaci, a to oznámení DLC Life is Strange: Wavelengths na 30. září. V době čekání na remaster si tak zkrátíte vyčkávání zcela novým příběhem Alex s unikátní schopností rozpoznání lidských emocí a DLC, ve kterém se ujmete role Steph z Before the Storm. Rozšíření Wavelengths je součástí Ultimate a Deluxe edice.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.