Lysfanga The Time Shift Warrior

Lysfanga: The Time Shift Warrior je plná klonů

13. 6. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Na Summer Game Fest 2023 se našlo několik nenápadných her, které mají obrovský potenciál. Jednou z nich je i Lysfanga: The Time Shift Warrior od studia Sand Door, kterou na trh uvede Quantic Dream. V titulu se totiž bude dát vracet čas a tvořit klony vašich minulých já. Z jednoho se tak může stát legie, která má zachránit Antalu, a hlavní postava je k tomu přímo vyvolená.

Jmenuje se Imë a jedná se o tzv. Lysfangu Nového království. Je ochránkyní říše, jež disponuje schopnostmi ovládat čas. Ty jí dala samotná bohyně času. Imë může kouzlit, měnit zbraně a překonávat sama sebe návštěvou starších lokací. Její hlavní nepřátelé jsou démoni, jimž se říká Raxové. Uvidíme jak si Lysfanga: The Time Shift Warrior povede, ale jelikož vyjde až příští rok, ještě na ní mohou tvůrci pořádně zapracovat. Nechme se tak překvapit výsledkem.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.