Barbie

Margot Robbie skutečně září v traileru na Barbie

5. 4. 2023
Zdroj náhledu: Warner Bros.

Nejspíš nejpraštěnější film roku, Barbie, se blíží, a bylo tak na čase, aby se objevil nějaký pořádný trailer. Já mohu po jeho zhlédnutí říct, že to vypadá jako správňoučká růžovoučká ulítlos, jen si nejsem jistý, o co v ní vlastně půjde. Barbie žijící s Barbie a Kenem, Kenem či Kenem totiž vypadá barevně a ulítle. Co by se ale také dalo čekat od filmu, v němž proti sobě stojí Ken Ryan Gosling a Ken Sim Liu aka Shang Chi.

Ve filmu však Barbie Margot Robbie svůj svět bude muset nejspíš opustit, protože nebude dokonalá jako ostatní dokonalé Barbie. Naštěstí s ní půjde Ken, který ji ve filmu očividně velmi stylově požádá o noční hrátky. Vypadá to skutečně šíleně, ale nutno připomenout, že snímek vytvářeli lidé nominovaní na Oscara, takže by to skutečně měla být pecka. Navíc se ve filmu představí další hvězdy jako Will Ferrell, Kate McKinnon, Alexandra Shipp nebo Michael Cera. Premiéra je už 20. července, tak počkejme, jaké budou ohlasy, a nedočkavci se mohou začít těšit. Můžete si také přečíst některé z našich recenzí filmů a seriálů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.