Crab Champions – Logiáš

Crab Champions, nová roguelike hra, ve které jste krabem ve zbrani

3. 4. 2023
Zdroj náhledu: Noisestorm Limited

Vzpomínáte si na virální video tančícího kraba z roku 2018? Tento hit se stal zdrojem spousty šťavnatých memů. Dnes vytvořil autor tohoto videa zcela novou hru jménem Crab Champions. Jedná se o akční roguelike střílečku z pohledu třetí osoby, ve které se ujmete role kraba, jenž využívá nejrůznější zbraně. Hra je v předběžném přístupu od 1. dubna 2023, a i když to vypadá jako aprílový žertík, skutečně tomu tak není.

Hra má již přes tisíc recenzí na Steamu a většina z nich je pozitivní. Jedná se totiž o kraba, který zabíjí. No přiznejme se, kdo by si takovou hru nechtěl zahrát.

V této střílečce budete sbírat loot včetně zbraní a pokladů, časem se tedy můžete stát nezničitelným se svoji peckovou výbavou. Průchod jedné hry vám zabere 20–40 minut. Běh je vcelku plynulý a můžete míchat různé kombinace. Zahrát si můžete sami nebo společně s dalšími až třemi hráči. A krabi jsou všude, smrtonosní a vražední. Crab Champions je dostupný za necelých 10 €.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.