Metro 2033 – Logo

Metro 2033 můžete získat na Steamu zdarma

12. 3. 2021
Zdroj náhledu: steampowered.com

Metro 2033 můžete do 15. března získat zdarma na platformě Steam, bohužel se jedná o původní verzi. Protože to je verze zdarma, tak se to neobejde bez některých omezení, jako je například absence sběratelských karet. Zároveň probíhá akce Metro Weekend Deal, kde si můžete zakoupit oba díly v Redux verzi za 3,99 € a poslední přírůstek Exodus za 13,59 €.

Zdroj: steampowered

Metro 2033 je akční FPS atmosférická hra odehrávající se v podzemní dráze metra v post-apokalyptické Moskvě, kde osud celého lidstva spočívá ve vašich rukou. Vžijete se do role mladého vojáka Arťoma, který se vydal do samotného srdce metra. Celé generace lidí se narodila a byla vychovávána v podzemí a ve svých zabarikádovaných domovech. V prostředí metra bojují o své přežití, ať už sami mezi sebou nebo s mutanty, kteří čekají venku.

Zdroj: steampowered

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.