Microsoft Flight Simulator letos získá podporu DLSS

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Microsoft Flight Simulator patří bezesporu mezi nejlepší a nejobsáhlejší letecké simulátory v celém herním spektru. Ne nadarmo také výrobci grafických karet testují své nové modely na této hře. Nejedná se pouze o samotné grafické zpracování, ale zejména o neuvěřitelné množství různých prvků, pro jejichž kompletní zobrazení potřebujete kartu s větší kapacitou paměti.

microsoft flight simulator - náhledovka

Zdroj: igdb.com

DLSS ve Flight Simulator již brzy

Hráči Microsoft Flight Simulator se letos mají na co těšit, včetně výrazného zvýšení výkonu. Simulátor získá v tomto roce podporu DLSS, kdy také dorazí režim DirectX 12 – což by mělo být přínosem pro všechny, kdo hrají na starším hardwaru nebo ve vysokém rozlišení.

Poslední livestream s otázkami a odpověďmi vývojářů odhalil poměrně dost milníků, které Flight Simulator čekají. Podpora DLSS a DirectX 12 jsou na cestě „později v tomto roce“, ale Asobo Studio neposkytlo žádné konkrétnější informace o této aktualizaci. Až však tato sada funkcí dorazí, hráči budou moci vykreslovat hru v nižších rozlišeních, aby zvýšili výkon a zároveň si mohli vychutnat vizuální efekty ve vysokém rozlišení.

V nejbližší budoucnosti dorazí 31. ledna aktualizace World Update 7 s aktualizovaným obrazovým materiálem a novými zajímavými místy v Austrálii. Aktualizace World Update 8 je naplánována na konec března a bude zahrnovat obnovu Pyrenejského poloostrova, která se bude týkat Portugalska i Španělska. V březnu dorazí také aktualizace Sim Update 8, která je zaměřena výhradně na opravy chyb.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn