Black Mesa

Nový dokument o Black Mesa přichází!

13. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jak se z malého projektu o několika lidech stal obří remake slavné hry Half-Life? Sledujte skupinu několika nadšenců, ze kterých vyrostla obří komunita fanoušků této série, již se podíleli na jeho vytváření. Všechno začalo jen malým nápadem vylepšit textury a skončilo na majestátně vyhlížejícím Xenu. Celý průběh této přeměny nám bude právě tak detailně popsán. Studio při natáčení spolupracovalo se společností Noclip, která je právě známa vytvářením dokumentárních sérií o hrách. Na trailer se můžete podívat níže:

Pokud se tedy chystáte na dokument podívat, vychází koncem tohoto měsíce. Měl by oficiálně vyjít na YT kanále Noclip Crew a měl by trvat 2,5 hodiny. Jelikož společnost Valve nedávno vydala „hru“ Aperture Desk Job, která má sice sloužit jako návod, ale nadchla všechny fanoušky série Portal, mohl by tento dokument potěšit nadšence videoherní série Half-Life a přinést jim dávkou nostalgie. My se určitě na dokument těšíme s nadějí dalšího vývoje her od Valve.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.