CD Projekt RED – Zaklínač 3

Mod do Zaklínače 3 nabídne souboje z první osoby

1. 3. 2022
Zdroj náhledu: CD Projekt RED

Zrůdy, hazard, klíny čarodějek a zbytky fisstechu pod nosem. Takové jsou útržky vzpomínek z temného světa herního Zaklínače. Sáhnete-li však hlouběji do své paměti, jistě si vybavíte, že se celá trilogie hrála z třetí osoby. Ale co takhle řezání topivců z Geraltova přímého pohledu? Společnost crthdr vydala na stránkách NexusMods svůj vlastní mod s názvem Gervant First Person, který si dává za cíl přepracovat celý třetí díl do první osoby.

Kamera z třetí osoby je sice jako na míru ušitá pro takto rozlehlé RPG s citem pro pátrání, ovšem neznamená to, že by si nikdo z nás tuhle divokou jízdu nechtěl vychutnat trochu jinak. Zatímco projekt z roku 2016 vyměnil Geraltova záda za ruce a meč pouze při cestování, Gervant First Person nabídne i přímý boj s nestvůrami. V budoucnu autoři slibují první osobu dokonce i v cutscénách. Tak se zdá, že fanoušci zase jednou budou muset obětovat desítky hodin svého života, aby si připomněli „sílu“ velkého Eredina.

Zdroj: pcgamer.com

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.