Monopoly Animal Crossing unikly a prodávají se

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Nový horizont pro Animal Crossing

Animal Crossing New Horizons se pro Nintendo Switch dočkalo obrovského úspěchu, ale co stolní verze? Inu, teď už tu jedna je. Je to celkem překvapivé, protože s hrou Animal Crossing New Horizons získáváme monopolní zpracování od Hasbra.

Nejvíce podivuhodný je však fakt, že je to z ničeho nic, protože žádné oficiální oznámení nebylo učiněno.

UUživatel jménem Calysunflower zveřejnil zhruba před dnem na oficiálním Animal Crossing několik obrázků, na kterých se pochlubil kopií Animal Crossing Monopoly.

Calysunflower tvrdil, že hra právě leží na polici ve Walmartu, a o několik hodin později zveřejnil další obrázky hry. Ty obsahovaly čárový kód, hrací desku a všechny dílky, včetně čtyř docela detailních žetonů hráčů, které připomínají lidské avatary, jež se ve hře nacházejí.

Zdroj: Reddit

Nic nebylo oficiálně oznámeno

Zdá se, že hra má základní podobu hry Monopoly, ale místo listin o vlastnictví sbíráte ovoce, fosilie, brouky a ryby. Cílem je sbírat tyto předměty a získávat tak měnu Nook Miles, abyste mohli nakupovat v Nook Cranny, když projdete přes Go. Jakmile někdo zakoupí sedm předmětů v Nooks Cranny, (za což rovněž získá další Nook Miles), hra končí a hráč s největším počtem Nook Miles vyhrává.

Monopoly New Horizons se objevily i na pultech několika dalších obchodů. Žádné oficiální oznámení však zatím neexistuje. Zmínky o hře byly nalezeny jen na několika britských webových stránkách – například Wayland Games poznamenává, že hra by měla vyjít 2. srpna. A co je ještě důležitější, Asmodee, distributor her Hasbro ve Velké Británii, ji na svých webových stránkách oficiálně nabízí.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn