Monster Hunter Rise: Sunbreak ničí uložené pozice

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Vypadá to, že hra Monster Hunter Rise: Sunbreak rozbíjí soubory s uloženými pozicemi hráčů na PC.

Po uvedení titulu na trh minulý týden je celkové hodnocení uživatelů ve službě Steam v současné době „Smíšené“, což rozhodně nikdo nečekal. Drtivá většina negativních uživatelských recenzí týkajících se nového rozšíření tvrdí, že se jim na PC rozbily soubory s uloženou hrou, takže hru nemohou vůbec hrát.

Monster Hunter Rise Sunbreak dog and fella

Zdroj: igdb.com

„Můj savegame byl s vydáním Sunbreaku zřejmě rozbit,“ napsal jeden uživatel služby Steam, zatímco jiný uživatel jednoduše uvedl „hod mincí, zda to rozbije vaši hru, nebo ne“. Zdá se však, že pro chybu, kdy Sunbreak znemožňuje hraní uložených pozic Monster Hunter Rise, skutečně existuje řešení.

V sekci Steam Guides – návody – pro Monster Hunter Rise uživatel Anjeru připravil krátký návod, jak obnovit uložený soubor, pokud je poškozený. „V současné době existuje podezření, že některá část softwaru proti poškozování hry, známého pod názvem Denuvo, může vést k poškození uložených her, což hráčům znemožňuje pokračovat,“ začíná návod.

Uživatel pak odkazuje na níže uvedený návod na YouTube, který ukazuje, že stejný postup stále funguje i v aplikaci Sunbreak a umožňuje obnovit ztracená uložená data. K obnovení ztracených dat uložených na počítači existuje osm kroků, které zahrnují opětovné stažení dat uložení z cloudu, spuštění hry jako správce a vytvoření zcela nového souboru uložení hry.

Ačkoli tedy Sunbreak nepochybně mnoha hráčům na PC rozbíjí soubory s uloženou hrou titulu Monster Hunter Rise, komunita naštěstí našla řešení. Společnost Capcom se k problému zatím oficiálně nevyjádřila a komunitní průvodce dává najevo, že zoufale doufá v oficiální opravu v patchi pro rozšíření v blízké budoucnosti.

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn