Monument Valley 2 – temné lesy

Monument Valley konečně zamíří i na počítače

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: ustwo games

Oba dva díly populární mobilní hry Monument Valley z roku 2014 a 2017 se brzy objeví také na platformě Steam. Tato jednoduchá a vizuálně nádherná logická hra dlouhé roky kralovala na iOS a Androidu. Monument Valley: Panoramic Edition a Monument Valley 2: Panoramic Edition si od 12. července 2022 budete moct zahrát na PC, kde budou dostupné skrze Steam ve vylepšené Panoramic Edition s ovládáním uzpůsobeným k hraní na počítači a grafikou podporující ultraširokoúhlé displeje. K dostání budou buď samostatně, nebo v cenově zvýhodněném balíčku. Dobrou zprávou je, že oba díly budou už rovnou obsahovat veškerý původní obsah, jako jsou veškeré kapitoly, přídavky a DLC.

Ve hře Monument Valley se ocitnete ve světě podivných, přesto krásných staveb, jejichž manipulací budete řešit logické hádanky, aby drobná postava mohla projít dále. Budete si tak hrát s úhly i strukturami staveb, odhalovat skryté cesty a otevírat nejrůznější dveře a brány. I když je hlavním údělem hry se u ní zrelaxovat a odpočinout si, často vám ze zapeklitých hádanek budou cukat nervy.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.