Mortal Kombat 1 – logiáš

Mortal Kombat 1: čeká nás návrat postav z MK4?

7. 6. 2023
Zdroj náhledu: @MortalKombat

Mortal Kombat 1 je titulem, o němž se v posledních dnech spekulovalo snad nejvíce, pokud nepočítáme GTA 6. Nejnovější díl série Mortal Kombat 1 byl odhalen již v květnu ohromujícím a brutálním CGI teaser trailerem. Pokud jste ho ještě neviděli, měli byste to napravit, tedy pokud máte sérii MK rádi.

Z traileru víme, jaké postavy se určitě vrátí, i když je otázkou, zda budou hratelné. Jsou to právě bojovníci, nad kterými visí největší otazník, protože jejich soupiska zatím nebyla odhalena. Oddaní fanoušci série proto mohou spekulovat o tom, kdo by se mohl vrátit a jak ho ovlivní nová éra Liu Kanga. Tyto diskuze mezi jednotlivci by klidně mohly být poklidné, jenže to by nebyl Ed Boon, kdyby nepřilil olej do ohně.

Pro ty, kteří nevědí, o koho jde, Ed Boon je spolutvůrcem série Mortal Kombat a je známý tím, že komunikuje s fanoušky a zároveň je velkým provokatérem. Na jeho oficiálním účtu na Twitteru se objevila fotografie s popiskem „někteří se vracejí do akce“. Na obrázku je soupiska postav ze čtvrté hry Mortal Kombat z roku 1997… díky, Ede, domněnky mohou znova vypuknout.

Fanoušci se nyní dohadují, na které členy soupisky MK 4 Ed Boon ve svém posledním tweetu narážel. Přítomnost dračího emoji v příspěvku vedla některé k domněnce, že by se mohl slavnostně vrátit Ninja Reptile, který v MK 11 chyběl. Jiní se domnívají, že to bude Reiko, Shao Khanův věrný generál, o němž se kdysi myslelo, že je reinkarnovaným tyranem Outworldu. Třetí možností je Jarek, brutální člen klanu Černého draka, jehož přítomnost by mohla být znamením, že se vrací i padouch Kano.

Více odpovědí na to, koho opět uvidíme v Mortal Kombat 1, bychom mohli získat během údajného gameplay traileru na Summer Game Festu koncem tohoto týdne, prozatím však mohou hráči pouze spekulovat, kteří bojovníci z MK 4 by se mohli objevit v dalším díle Mortal Kombat.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.