Diablo IV Daughter of Hatred

Diablo IV se na PSku potýká s potížemi se servery

4. 6. 2023
 

Fanoušci PlayStationu, kteří doufali, že se co nejdříve dostanou k Diablu IV, mají zřejmě špatný den… tedy někteří z nich. Mnoha lidem se totiž při spuštění hry zobrazí chybová obrazovka Invalid License, která jim brání v přihlášení a hraní. Tuto informaci zveřejnil zahraniční magazín the gamer.

Ačkoliv se zdá, že se tento problém týká pouze uživatelů, kteří se snaží hrát na PlayStationu, mohl by se rozšířit, až se o to pokusí více lidí. Někteří uživatelé PlayStationu také dostávají chybové zprávy ze samotného systému, že jejich konzole posílají příliš mnoho požadavků na servery Diabla IV. To pochopitelně všichni očekávali, nicméně je nepříjemné, že vývojáři jako Blizzard jsou opět špatně připraveni na masivní uvedení hry na trh.

Z tohoto problému se stala tak běžná záležitost, že postačí pár vteřin procházení sociálních sítí, aby bylo možné vyhledat někoho, kdo má s tímto problémem zkušenosti. Na Twitteru momentálně frčí Diablo 4, což se vzhledem k velikosti série dalo očekávat, ale nikoli takovým způsobem, v jaký Blizzard pravděpodobně doufal. Jsou zde stovky lidí, kteří sdílí screenshoty problémů, někteří si dělají legraci různými memy a ostatní jsou extrémně rozhněvaní, že Blizzard nedokázal opravit servery ani poté, co lidem naúčtoval další poplatky za předběžný přístup.

Pokud jde o to, kdy můžeme očekávat nápravu, Adam Fletcher, ředitel globálního komunitního vývoje Diabla, fanouškům sdělil, že Blizzard si je problému vědom a pracuje na řešení. Fletcher také vzkazuje uživatelům, kteří se potýkají s problémy, aby sledovali fóra Blizzardu, kde se dozvědí další aktualizace. Neexistuje žádný časový rámec, kdy bude problém vyřešen, ale Fletcher uvádí, že Blizzard poskytne aktualizaci „jakmile bude mít více informací“.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.