Mortal Kombat 1 – Sub-Zero logiáš

Mortal Kombat 1: na internetu se objevil tříhodinový záznam ze hry

11. 9. 2023
Zdroj náhledu: Warner Bros. Games

Mortal Kombat 1 pomalu začíná rozdělovat své fanoušky na dva tábory. Před oficiálním datem vydání, které je stanoveno na 19. září 2023, unikly na internet tři hodiny příběhového gameplaye, který navázal na další velký únik z minulého týdne, jenž odhalil kompletní soupisku bojovníků Mortal Kombat 1.

Zatím není jasné, zda streamer, jenž záběry živě vysílal před celosvětovým embargem, získal hru od vydavatele dříve, nebo si ji opatřil jiným způsobem.Jak již víme, Mortal Kombat 1 se odehrává v alternativním vesmíru. Liu Kang, bůh ohně, vytvořil tento prostor k obrazu svému, ale ne vše je tak dokonalé, jak si představoval.

minulosti. Některým fanouškům se však tato dějová linie nelíbí.Podle očekávání vyvolal únik herních záběrů ve fanouškovské komunitě určité kontroverze, vzhledem k tomu, že někteří fanoušci se proti nové časové linii ohradili.

Uživatel Redditu u/SmaugRancor uvedl: „Všechny tyhle multiversální dějové linie, které jsou nyní ve filmech, seriálech, hrách atd. jsou opravdu špatné. Už je mi z nich skoro zle.“ Jiný uživatel s přezdívkou u/Aquiper napsal: „Bože, jakmile začnou dělat tyhle alternativní časové linie, tak už se z toho nikdy nedostanou, že? Vždyť to byla zápletka poslední hry!“

Pohrávání si s časovými liniemi a vytváření nových alternativních dimenzí je v poslední době mezi autory velmi populární, příkladem budiž Marvel. Z druhého pohledu se však tato praxe stává pro diváka a fanouška iritující a často nepřehlednou. Vývojáři využívají alternativní časové linie a reality, aby našli nové a inovativní způsoby, jak posunout děj a jednotlivé postavy. Jenže ne vždy má tento přístup pozitivní výsledek.Na druhou stranu je třeba poznamenat, že hrátky s časovými dimenzemi a vytváření nových realit mohou být také zdrojem napětí a různých zápletek.

Tyto časové linie umožňují prozkoumat různé možnosti a dopady pro oblíbené postavy, což může být zábavné i podnětné.Zavedením rozdílných paralelních realit získáte také příležitost k rozvoji a růstu postav a k prozkoumání nových témat a různých myšlenek. I když je pravda, že tato technika nemusí být vždy provedena efektivně, je důležité si uvědomit, že může být také cenným nástrojem vyprávění příběhu, pokud je provedena dobře.Mortal Kombat 1 vyjde 19. září 2023, přičemž předčasný přístup začne 14. září pro PlayStation 5, Xbox řady X|S, PC a Nintendo Switch.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.