Overwatch 2 – Tracer Logiáš

Blizzard kvůli podvádění a chování zablokoval v Overwatch 2 dalších 250 000 účtů.

10. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Ve snaze zamezit podvádění a nevhodnému chování se Blizzard rozhodl udělat další čistku a ve hře Overwatch 2 zabanoval více než 250 000 účtů.

Rozhodně lze říci, že je tato čistka docela razantní. Overwatch 2 si každý den zahraje kolem 1 500 000 hráčů, tudíž zablokovat 250 000 z nich je opravdu velký, avšak podle vyjádření Blizzardu nutný krok k odstranění podvodníků a hráčů, již se ve hře chovají nějakým nevhodným způsobem. Blizzard rovněž prý pracuje na nástroji, aby se hráči s uděleným banem nemohli do hry tak lehce vrátit. Kromě klasického chytání podvodníků, které probíhá pomocí nahlašování komunitou či skupinou Defense Matrix, vyvíjejí vývojáři také tzv. strojové učení. Je tak velmi pravděpodobné, že v budoucnu bude Blizzardu pomáhat v chytání podvodníků i nějaká ta umělá inteligence.

Jen dodejme, že je také v zájmu studia zlepšit celkový zážitek, jelikož v posledních týdnech oblíbenost Overwatch 2 docela poklesla. Asi nejvýraznějším příkladem jsou recenze na Steamu, kde je hra hodnocena pouze 9 % kladných recenzí, a jedná se tak o jednu z nejhůře hodnocených her na této platformě.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.