Mortal Kombat – koro

Mortal Kombat 1: Quitalities je zpátky

27. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Pravděpodobně jste se s tím už nejednou setkali, a to nejen v bojových hrách, když byl váš soupeř poražen, ale okamžitě se odpojil, čímž vás připravil o body nebo jiné výhody. Aby toto nesportovní chování ve své sérii Mortal Kombat potrestali, vymysleli nakonec designéři ze studia NetherRealm funkci nazvanou Quitalities, při níž odpojenou postavu čeká strašlivá smrt. Díky uživateli Twitteru @PNDKetchup, který nahrál vítězné video, na němž se jeho soupeř po vítězství odpojuje, se můžeme podívat na novou autodestrukci.

Na videu můžeme vidět, jak odpojená postava vstane a zlomí si vlastní krk. To slouží nejen jako uspokojivý trest pro ty, kteří se odpojí, ale také přidává novou úroveň zábavy pro ty, co zápas sledují. Je zřejmé, že společnost NetherRealm podniká kroky na podporu fair play a odrazuje od nesportovního chování v Mortal Kombat 1. Díky přidání Quitalities si nyní hráči mohou vychutnat vyváženější a ohleduplnější herní zážitek… tedy do jisté míry.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.